Upravit stránku
OD 26. 9. 2022 JE ZOOFARMA UZAVŘENÁ.

Udělejte si příjemný výlet a přijďte se podívat na statek za našimi zvířátky. Pro ukrácení volného času pro Vás a hlavně pro Vaše děti a vnoučata je k dispozici malá zoofarma, která se nachází uvnitř areálu „NA STATKU“. Chtěli bychom Vašim dětem umožnit přímý kontakt se zvířaty, která byla dříve chována na dvorcích našich vesnic buď k zábavě našich předků, nebo k využití v zemědělské výrobě. Postupně připravujeme další výběhy pro chovaná zvířátka, které budou volně přístupné návštěvníkům. Vaše děti si budou moci udělat představu, jak tato zvířátka žijí, co je jejich potravou. Návštěva u nás bude pro Vaše děti určitě zážitkem.

Prosíme, abyste zvířátka bez přítomnosti chovatele nekrmili (nevhodným krmivem můžete vážně poškodit zdraví chovaných zvířat), budeme však vděčni za každou pomoc, kterou můžete případně přispět k vybudování tohoto zvířecího domova.


Informace na recepci hotelu „NA STATKU“, která se nachází uvnitř areálu.
Po dohodě je možné domluvit i odborný výklad o chovaných druzích zvířat.
Vstup do areálu je za poplatek 30 Kč, pro děti do 3 let ZDARMA. Pro ubytované sleva 50%.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti