Při rekonstrukci celého areálu „Na Statku“ se snažíme maximálně využít tradičních přírodních materiálů, proto také všechny atrakce umístěné na dětském hřišti jsou vyrobeny z akátového dřeva.

Hřiště je přístupné zdarma všem dětem v doprovodu rodičů. Pro rodiče je k dispozici posezení pod pergolou, občerstvení poskytujeme v restauraci, která je součástí areálu, a případné zájemce také rádi ubytujeme v nově zařízených pokojích v Hotelu „Na Statku“.

Můžete se za námi bez obav vydat i z daleka nebo u nás strávit příjemný odpočinek na Vaší cestě za jiným cílem. Máte u nás možnost nechat své děti občerstvit, pohrát si a protáhnout tělo, než zase nasednete do auta na cestu za dalšími krásami naší vlasti.

Vchod do areálu je hlavní bránou a hřiště je možné navštívit po dobu otevření restaurace (denně 10,00 hod - 22,00 hod).

Vybavení dětského hřiště 

Odpočívadlo a dětský koutek „Na Statku“ v Náměšti nad Oslavou byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti