Rezervace ubytování

Hotel *** Restaurant „Na statku“ se nachází mimo obydlenou zástavbu na okraji města Náměšť nad Oslavou na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Toto umístění umožňuje nádherný pohled na blízký zámecký areál a město rozložené v údolí řeky, ale také nerušený rozhled do dalekého okolí na množství okolních lesů a nádhernou přírodu začínající Českomoravské vrchoviny. Celý areál byl zrekonstruován z bývalého zemědělského statku spravujícího polnosti patřící majitelům Náměšťského zámku a přímo sousedí s rozlehlou Zámeckou oborou. Tato poloha na vás přímo dýchá příjemnou a klidnou atmosférou.

Bývalá konírna byla zrekonstruována na stylovou restauraci s každodenním provozem, ve které je podávána klasická česká kuchyně a místní Horácké speciality. Restaurace má kapacitu 70 míst, od jara do podzimu je k dispozici také zastřešená zahrádka s kapacitou 30 míst.

Rekonstrukcí podkroví nad restaurací a dvou dalších objektů v areálu bylo vybudováno 24 nekuřáckých pokojů, 3 apartmány a samostatně stojící studio pro ubytování hostů. Kapacita je 61 lůžek ve dvou jednolůžkových, dvanácti dvoulůžkových a sedmi třílůžkových pokojích, k tomu dva dvoupokojové apartmány se 4 a 5 lůžky a 5lůžkové studio.  Pokoje jsou v několika cenových relacích dle jejich vybavení. Všechny mají koupelnu se sprchovým koutem, televizi a wi-fi připojení k internetu. Některé pak pevnou internetovou přípojku, fén, minibar a klimatizaci. K dispozici jsou také 2 konferenční místnosti.

Parkování zdarma v uzavřeném osvětleném nádvoří areálu, kde je k dispozici také dětské hřiště. Relaxovat můžete také ve středisku služeb při použití solária a ženy mohou využít nehtového studia při modeláži nehtů. Pro sportovní vyžití můžete využít MINIGOLFOVÉ hřiště s certifikací WMF - světové minigolfové federace.

Krajina v okolí je velmi krásná - jehličnaté i smíšené lesy, louky, vyhlídky na hladinu vody řeky Oslavky a nedaleké Jihlavky, nebo blízké přehradní nádrže Vícenický žleb a Dalešice či množství místních rybníků. Prohlídka barokního zámku, kamenného mostu s krásnými sochami, procházka po zámeckém parku, mnoho možností pro pěší turistiku i cykloturistiku. Čistý a svěží vzduch, v dalekém okolí není žádný průmysl. V okolních lesích roste hodně hub a šikovný rybář si nachytá i bohatou večeři.

V tomto příjemném prostředí je jistě možné prožití vaší dovolené za každého počasí, relaxace při zastavení na služební cestě, nebo večerní odpočinek při delším pracovním pobytu. Nedaleké napojení na dálnici D1 a cca 30 minut, za které přijedete na Brněnské výstaviště, či závodní Brněnský Masarykův okruh (Automotodrom) přímo vybízí k cenově výhodné alternativě místo ubytování přímo ve městě Brně.

Vybavení pokojů

 • IDEAL ***

  Hotelový nábytek a vybavení pokojů typu Mnichov hotel Corinthia, WC a koupelna se sprchovým koutem, fén, klimatizace,televize, minibar, wi-fi, pevné připojení k internetu. Dostupné pouze po schodech

 • STANDARD ***

  Hotelový nábytek a vybavení pokojů typu Frankfurt hotel Mariot, WC a koupelna se sprchovým koutem, fén, televize, wi-fi, pevné připojení k internetu, bezbariérový přístup.

 • ECONOM ***

  Netypizovaný nábytek a vybavení pokojů, WC a koupelna se sprchovým koutem, televize, wi-fi, bezbariérový přístup.

 • STUDIO ***

  Hotelový nábytek a vybavení pokojů typu hotel Holiday Inn, televize, wi-fi, podlahové plynové vytápění, WC + koupelna s masážní sprchou, fén, automatická pračka.

 • Apartmán s kuchyňkou
  Jedna místnost 68 m2 s pohledem do zahrady, 5 oddělených lůžek 90 x 200 cm s možností sestavení dvoulůžek. WC + koupelna se sprchou 8 m2, fén, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, lednice, wi-fi.
 • Apartmán NA STATKU

  Vybaven je zámeckým mobiliářem z konce 19. století. Apartmán má 1 ložnici, WC+ koupelnu se sprchovým koutem, plně vybavený kuchyňský kout a terasu s výhledem do zahrady. K vybavení patří mikrovlnná trouba, varná deska, lednička, TV s plochou obrazovkou. Dostupné pouze po schodech.
  Veškeré informace o ubytování naleznete přímo na samostatných stránkách apartmánu zde.

Popis pokojů

č. 1 - pokoj do ulice, manželské dvoulůžko 190 x 208 cm
č. 2 - pokoj do ulice, manželské dvoulůžko 190 x 208 cm
č. 3 - pokoj do ulice, manželské dvoulůžko 190 x 208 cm

WC + koupelna se sprchou 6,60 m2, fén, minibar, klimatizace, televize s pozemním signálem,wi-fi a pevná přípojka internetu ve všech pokojích, trezory v chodbě

č. 4 - apartmán

Dvě místnosti, v ložnici 24,75 m2 manželské dvoulůžko 190 x 208 cm, v pokoji 16,25 m2 dvě samostatná plnohodnotná lůžka 103 x 208 cm, WC + koupelna se sprchou 6,60 m2, fén, televize s pozemním signálem, minibar, klimatizace, wi-fi a pevné připojení k internetu, trezory v chodbě, ložnice s oknem do zahrady, pokoj do ulice

č. 5 - pokoj do dvora, 3 oddělená plnohodnotná lůžka 103 x 208 cm
č. 6 - pokoj do dvora, 3 oddělená plnohodnotná lůžka 103 x 208 cm
č. 7 - pokoj do dvora, manželské dvoulůžko 190 x 208 cm a jedno plnohodnotné lůžko 103 x 208 cm

WC + koupelna se sprchou 3,30 m2 , fén, minibar, klimatizace, televize s pozemním signálem, wi-fi a pevná přípojka internetu ve všech pokojích, trezory v chodbě

č. 8 - apartmán

Dvě místnosti, v ložnici 20 m2 manželské dvoulůžko 190 x 208 cm, v pokoji 26,30 m2 tři oddělená plnohodnotná lůžka 103 x 208 cm, WC + koupelna 3,30 m2 se sprchou, fén, televize s pozemním signálem, minibar, klimatizace, wi-fi a pevné připojení k internetu, trezory v chodbě, ložnice s oknem do zahrady, pokoj do dvora

č. 21 - pokoj do ulice, 3 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm, klimatizace, WC+koupelna 9,50 m2 (bezbariérový přístup)
č. 22 - pokoj do dvora, 1 plnohodnotné lůžko 105 x 208 cm
č. 23 - pokoj do dvora, 1 plnohodnotné lůžko 105 x 208 cm

WC + koupelna se sprchou 3,10 m2, fén, televize s pozemním signálem, wi-fi ve všech pokojích

č. 32 - pokoj do dvora, 3 oddělená plnohodnotná lůžka 90 x 190 cm
č. 33 - pokoj do dvora, 3 oddělená plnohodnotná lůžka 90 x 190 cm
č. 34 - pokoj do dvora, 3 oddělená plnohodnotná lůžka 90 x 190 cm

WC + koupelna se sprchou 6,20 m2, televize s pozemním signálem, wi-fi ve všech pokojích, bezbariérový přístup

č. 35 - pokoj s pohledem na minigolf, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm
č. 36 - pokoj s pohledem na minigolf, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm
č. 37 - pokoj s pohledem na minigolf, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm
č. 38 - pokoj s pohledem na minigolf, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm
č. 39 - pokoj s pohledem na minigolf, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm
č. 40 - pokoj s pohledem na minigolf, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm
č. 41 - pokoj s pohledem do dvora, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm
č. 42 - pokoj s pohledem do dvora, 2 oddělená plnohodnotná lůžka 105 x 208 cm

WC + koupelna se sprchou 6,20 m2, fén, televize s pozemním signálem, wi-fi ve všech pokojích, bezbariérový přístup

č. 43 - apartmán s kuchyňskou linkou
Jedna místnost 68 m2 s pohledem do zahrady, 5 oddělených lůžek 90 x 200 cm s možností sestavení dvoulůžek. WC + koupelna se sprchou 8 m2, fén, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, lednice, wi-fi, bezbariérový přístup.

 

STUDIO

nekuřácký apartmán,
přízemí 12 x 6 m2 – TV, kachlová kamna, wifi, podlahové plynové vytápění, WC + koupelna s masážní sprchou, fén, automatická pračka
podkroví 12 x 6 m2 – 5x jednolůžko 90 x 205 cm

Ubytovací pokyny

Pokyny pro ubytované hosty

Všichni hosté jsou na počátku ubytování povinni seznámit se s těmito pokyny:

 • 1. Příjezd a odjezd
  1.1 Host penzionu bude ubytován až po předložení platného dokladu totožnosti na recepci penzionu. Provoz recepce penzionu je zajištěn každý den od 9:00 do 21:00.
  1.2 Za ubytování a služby s ním spojené je host povinen zaplatit podle aktuálního platného ceníku provozovatele.
  1.3 Ubytování hostů s předáním klíčů od pokoje je možné každý den od 14:00 hod až do ukončení provozu recepce, tzn. každý den do 21:00 hodin.
  1.4 Při počátku ubytování přebírá host pokoj bez závad, případné závady je povinen neprodleně oznámit na recepci nebo správci penzionu. Pokud dojde k poškození pokoje nebo jiného zařízení penzionu, ať už z nedbalosti nebo úmyslně, je host povinen škodu nahradit.
  1.5 Pokoj musí být vyklizen a klíče od uzamčeného pokoje předány na recepci v den ukončení pobytu nejpozději do 10:00 hodin. Recepční provede zběžnou kontrolu pokoje. V případě opuštění pokoje před otevřením recepce je host povinen vhodit klíče od pokoje do označené schránky u hlavního východu. Nebudou-li klíče od vyklizeného pokoje řádně předány do 10:00 hodin, bude hostovi účtován další započatý den pobytu.
  1.6 V případě, že host předá pokoj s neúplným nebo poškozeným zařízením, bude mu škoda v plné výši připsána k úhradě.
  1.7 Požádá-li ubytovaný host o prodloužení doby pobytu, může mu být nabídnut jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
  1.8 K penzionu je možno přijíždět motorovými vozidly pouze po přístupových cestách a parkovat na místech k tomu určených před vjezdem do areálu penzionu anebo v přímo v jeho areálu. Brána vjezdu do areálu penzionu je otevřena během dne ve stejné době, po kterou je zajištěn provoz recepce. Není dovoleno ponechávat motor v chodu.
 • 2. Pravidla chování hostů v penzionu a na pokojích

  2.1 Do penzionu je přísně zakázán vstup osobám pod vlivem alkoholu, omamných a psychotropních látek a osobám v karanténě. Rovněž je zakázáno vnášet do budovy penzionu alkohol, psychotropní či omamné látky.
  2.2 Ve všech prostorách budovy penzionu je přísný zákaz kouření a rozdělávání ohně. 2.3 Je zakázáno vstupovat mimo vymezené prostory.
  2.4 Děti mladší 10 let mají pohyb po areálu povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let, která za dítě zodpovídá. 2.5 Psi i jiná zvířata mohou být umístěna v prostorách penzionu jen se souhlasem provozovatele penzionu nebo jeho zástupce. Majitel zvířete je povinen na požádání personálu prokázat jeho nezávadný zdravotní stav předložením platného očkovacího průkazu. Zvířata mohou do budovy penzionu vstupovat jen v čistém stavu, aby nedocházelo ke znečištění prostor a zařízení penzionu. Je přísně zakázáno ponechat zvíře na pokoji bez dozoru.
  2.6 Každý odpovídá za škody způsobené zvířetem, které do budovy vnesl nebo vpustil. Psi se mohou v prostorách penzionu pohybovat pouze na vodítku a s náhubkem.
  2.7 Pro udržení čistého prostředí prosíme hosty, aby si při vstupu do budovy penzionu řádně očistili obuv.
  2.8 Je zakázáno odhazovat odpadky mimo určená místa, nebo jinak znečišťovat prostředí.
  2.9 Na pokojích není dovoleno používat vlastní elektrické spotřebiče (netýká se spotřebičů sloužících k osobní hygieně). Host nesmí bez souhlasu správce penzionu přemisťovat vybavení, provádět jakékoliv úpravy a zasahovat do elektrické sítě nebo jiné instalace.
  2.10 V případě poškození vybavení pokoje nebo společných prostor penzionu nebo za ztrátu klíčů je provozovatel oprávněn po hostovi požadovat odpovídající finanční náhradu.
  2.11 Noční klid v budově penzionu platí od 22:00 hodin do 6:00 hodin a všichni hosté jsou povinní jej respektovat.

 • 3. Zodpovědnost za škody na zdraví a majetku

  3.1 Každý je povinen zabezpečit své věci tak, aby nedošlo k jejich zcizení nebo poškození, včetně věcí odložených v zaparkovaných vozidlech. Provozovatel penzionu ručí za jejich ztráty a poškození jen za podmínek a do výše stanovené občansko-právními předpisy.
  3.2 Majetek ubytovaných hostů je pojištěn proti odcizení pouze při překonání překážek, proto vždy zamykejte hlavní vchod i pokoj.
  3.3 Provozovatel učinil všechna opatření, aby nedocházelo k poškození zdraví hostů. Provozovatel nenese při běžném provozu zodpovědnost za zdraví hostů, žádáme proto hosty, aby neponechávali svěřené osoby bez dozoru. Zdraví ani život ubytovaných hostů nejsou provozovatelem pojištěny.
  3.4 Každý přítomný je povinen neprodleně ohlásit na recepci nebo nejbližšímu zaměstnanci provozovatele penzionu nebezpečí vzniku požáru, situaci vyžadující zásah policie nebo lékařského ošetření a v rámci svých možností učinit vše, aby zabránil šíření požáru či odvrátil hrozící nebezpečí.

 • 4. Ostatní

  4.1 Výměna ložního prádla se provádí 1x týdně, výměna ručníků, koše, toal. papíru ve středu nebo na požádání.
  4.2 Sušení většího množství prádla na radiátorech v pokojích je zakázané.
  4.3 Vzniklé závady je nutné neprodleně hlásit správci penzionu nebo na recepci.
  4.4 V případě poškození vybavení pokoje nebo společných prostor penzionu nebo za ztrátu klíčů je provozovatel oprávněn po hostovi požadovat odpovídající finanční náhradu.
  4.5 V pokoji může host přijímat návštěvy neubytovaných osob pouze se souhlasem majitele penzionu.
  4.6 Při nedodržení provozního řádu je provozovatel oprávněn zrušit hostu ubytování a požadovat úhrady za poskytnuté služby.
  4.7 Host je povinen při odchodu z pokoje zhasnout v pokoji, uzamknout dveře pokoje, při příchodu i odchodu uzamknout vchodové dveře.
  4.8 Všichni hosté penzionu jsou povinni dodržovat tento ubytovací řád. V případě jeho porušení, je vedení penzionu oprávněno ubytování ukončit ihned a bez náhrady

Vážení hosté, žádáme Vás tímto o dodržování pokynů uvedených v provozním řádu penzionu a věříme, že se výše uvedená omezení setkají s Vaším pochopením. Omezení byla přijata z důvodu vytvoření dobrých podmínek ubytování pro pobyt všech našich hostů. Přejeme Vám příjemný a ničím nerušený pobyt!

Fotogalerie

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti