WELLNESS DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ

Po náročném dni můžete nabrat síly v nově vybudovaném hotelovém wellness v areálu hotelu. V našem WELLNESS můžete navštívit PARNÍ SAUNU, FINSKOU SAUNU A TEPIDÁRIUM. Otevírací doba saun v zimním období je od 16:00-20:00 po domluvě lze změnit. V letních měsících je provoz saun omezen dle domluvy.

Parní sauna ( vlhkost 100%, teplota 35-45 °C )

Parní sauna se liší od finské sauny především v nižší teplotě a vyšší vlhkosti vzduchu. Namísto tradičních saunových kamen je zde jako zdroj tepla použit vyvíječ páry. Jedná se o vlhkou teplou lázeň, která je pro lidský organismus v mnohém ohledu prospěšná.

Finská sauna (teplota 80- 110 °C )

Finská sauna je nejznámějším typem sauny s výraznými ozdravnými účinky na lidské tělo i psychiku. Intenzivním pocením se z těla odstraní jedovaté látky. Silné prohřátí posiluje funkce krevního oběhu i termoregulaci organismu a odstraňuje potíže jako např. syndrom studených nohou.

Tepidárium (teplota lavic 35-45 °C )

Tepidárium je vyhříváno sálavým suchým teplem. V místnosti jsou vyhřívaná lehátka, na kterých se leží. K příjemné relaxaci přispěje i tlumené osvětlení. Dochází k příjemnému a mírnému saunování.

Odpočívárna


Místnost s tlumeným světlem, příjemnou a klidnou atmosférou vybavena 10-ti lehátky, která se využívá mezi procedurami pro zklidnění těla i mysli.

 

 

Zdravotní přínosy:

Ceník

Jednotlivec (při společné sauně) 190,- / 60 min
Děti do 15 let    90,- / 60 min

Slevy nelze kombinovat.
V ceně je zahrnuta šatní skříňka, osuška, prostěradlo nebo kilt.
Možnost objednání : 568 623 409 nebo 734 447 622

 

3D prohlídka wellness

Fotogalerie

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti