Vytvořili jsme pro Vás místo kde je každý detail v dokonalé harmonii. Po náročném dni, který je plný stresu a starostí, můžete nabrat síly v nově vybudovaném hotelovém wellness v areálu hotelu „NA STATKU“ . V našem WELLNESS zažijete tu pravou oázu klidu, relaxu a pohody.  Můžete zde navštívit PARNÍ SAUNU, FINSKOU SAUNU A TEPIDÁRIUM.

Parní sauna ( vlhkost 100%, teplota 35-45 °C )

Parní sauna se liší od finské sauny především v nižší teplotě a vyšší vlhkosti vzduchu. Namísto tradičních saunových kamen je zde jako zdroj tepla použit vyvíječ páry. Jedná se o vlhkou teplou lázeň, která je pro lidský organismus v mnohém ohledu prospěšná.

Finská sauna (teplota 80- 110 °C )

Finská sauna je nejznámějším typem sauny s výraznými ozdravnými účinky na lidské tělo i psychiku. Intenzivním pocením se z těla odstraní jedovaté látky. Silné prohřátí posiluje funkce krevního oběhu i termoregulaci organismu a odstraňuje potíže jako např. syndrom studených nohou.

TEPIDÁRIUM  (teplota lavic  35-45 °C )

Tepidárium je vyhříváno sálavým suchým teplem. V místnosti jsou vyhřívaná lehátka, na kterých se leží. K příjemné relaxaci přispěje i tlumené osvětlení a relaxační hudba.  Dochází k příjemnému a mírnému saunování.

PRO ZAJÍMAVOST

Saunu je nejlepší navštěvovat od podzimu až do jara. Vyhnete se tím nachlazení, chřipce, posílíte svoji imunitu a prohřejete si celý organismus.
Teplo v sauně otvírá póry a přes kůži odvádí veškeré toxické látky z organismu.
Sauna odstraňuje stres, únavu a nervozitu a zlepšuje oběh krve.
Saunování má výrazné detoxikační vlastnosti, uvolňuje, posiluje imunitu. Navíc slouží jako kosmetická péče o kůži.

Máme pro vás otevřeno každý den od 16:00 do 20:00 hod.
Objednávky na telefonním čísle 734 447 622, 568 623 409

 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti